Klient: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Produkt: Wystawa "Bartoszewski 1922-2015. Więcej niż przyzwoitość."

W dniu 18 września 2015 Premier Ewa Kopacz otworzyła wystawę „Bartoszewski 1922-2015. Więcej niż przyzwoitość”. Można ją oglądać w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów , gdzie udostępniona jest zwiedzającym podczas trwających właśnie dni otwartych. W późniejszych miesiącach zostanie przeniesiona kolejno do Colegium Civitas i Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Za projekt wystawy, oprawę graficzną i nadzór artystyczny odpowiedzialna była pracownia Brandy Design. Wyzwanie było o tyle trudne, że konstrukcja wystawy nie mogła w żaden sposób zakłócić bieżącej pracy kancelarii, a zarazem musiała być adaptowalna do kilku innych lokalizacji. Podzielona na trzy, wyraźnie oddzielone od siebie kolorystycznie części – opór, pamięć, pojednanie – prezentuje sylwetkę i myśl zmarłego przed kilkoma miesiącami. Każda z części omawia inny okres jego działalności. Znaczącym motywem są cytaty z Władysława Bartoszewskiego ujęte w komiksowe dymki. Efekty naszej pracy widać na załączonych zdjęciach.

Poza projektem graficznym samej ekspozycji, w naszej agencji powstały także towarzyszące jej materiały promocyjne: zaproszenie, plakat, zakładki oraz torby.

 

 

Łowicka 21a | 02-502 Warszawa | +48 22 845 66 16 | recepcja@brandy.pl
© Brandy 2012